Bu ilan düzeltmesi için satıcıya geri gönderilmiştir!

Üzülmeyin, buna benzer tam 62 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Youtube 4k aboneli kanal çok uygun fiyatta uyarısız

Hesap adı
: Mr * * * * * * * Gör
Abone
: 3800 (4K)
Video sayısı
: 70
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2023
İzlenme
: 3K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 380K
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Hobi ve Oyun  |  Çekiliş  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Merhaba, bu kanalı ben 2023 yılında açmıştım. Kanal'a sadece 5 ay ara verip tekrar içerik ürettim ve kanal istalistikleri beni tatmin etmedi, kanal içeriğinde aktif kitle bulunmaktadır, kendinizi tanıtmanız taktirinde sizlerinde takipçileri olarak devam edeceklerini düşünüyorum ve son olarak kanal uyarısız ve ihlalsizdir. Hiç bir sıkıntı ile karşılaşmamış uyarı almamıştır. Temiz kanaldır, gelişmesi halinde güzel sonuçlar elde etmek mümkündür..
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9036    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

10780    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21887    |    0
alperenx222
alperenx222
(Uye ID #93947)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
11 gün önce

Üyelik
Kasım 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 3800 (4K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1000 TL dir. Hesap 2023 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 55% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 4K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.