[email protected] 0850 888 0537

Sayfa
15900 TL
Uygulama
Facebook
Takipçi
150K
Açılış
2011
Kategori
Müzik

Standart Yeni Satıcı Yeni Satıcı
15900 TL

Satın Al

İncele

Standart Yeni Satıcı Yeni Satıcı

Satın Al
İncele
Sayfa
31800 TL
Uygulama
Facebook
Takipçi
-
Açılış
2010
Kategori
Diğer Kategori

Standart Yeni Satıcı Yeni Satıcı V.İ.P
31800 TL

Satın Al

İncele

Standart Yeni Satıcı Yeni Satıcı V.İ.P

Satın Al
İncele

Satılık Facebook Sayfası

Hesapsat.net, yerleşik sosyal profiller, web siteleri ve topluluklar üzerinde etki yaratmanızı sağlayacak satılık sosyal medya hesapları sunuyor. Aktif ve popüler Facebook sayfaları ile siz de hedef kitlenize erişebilir ve yüksek düzeyde etkileşim alabilirsiniz. Platformumuz, botlar, sahte hesaplar ve yapay olarak oluşturulmuş mülklerle ilgilenmez. Güvenli ve kontrollü bir ortamda alışveriş yapabilir, beklentilerinizi karşılayan sosyal etkiyi yaratabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken satılık Facebook sayfası kategorisinde bulunan ilanlardan ihtiyacınıza uygun olanı tespit edip, satın almak!

Neden Facebook Sayfası Satın Almalısınız?

Bir Facebook sayfasına sahip olmak, şirketiniz, markanız veya web siteniz için harikalar yaratabilir. Pahalı reklam ağlarında zaman ve para harcamak yerine, organik takipçilerden oluşan aktif bir sayfa ile ürününüzü, hizmetinizi veya web sayfanızı tanıtabilirsiniz. Satılık Facebook sayfası edinmek, marka farkındalığını artırır, arama motorlarındaki sıralamaları iyileştirir ve çok ihtiyaç duyulan web trafiği sunar. Kaliteli gönderiler oluşturarak, milyonlarca insana ulaşabilirsiniz. Biraz yaratıcılık ve doğru içerik paylaşımı ile daha çok para kazanmanız mümkün. Onlarca sosyal medya kanalı olmasına rağmen, bu uygulama hala dünyadaki en çok kullanılan sosyal platformdur. Bugün itibariyle kimse bunu kralını tahttan indirmeye yaklaşamadı bile. Dünyanın en popüler platformunda yer almamak maliyetli bir hatadır. Çünkü Facebook sayfaları, potansiyel müşterilerinizle doğrudan iletişimde olmanızı sağlar. Bu da satış rakamlarınızı direkt olarak etkiler. bu uygulamada bir varlığa sahip olmak, neredeyse dijital dünyada başarı elde etmek için gerekli bir koşul. Siz de doğrudan trafik çekmek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi belli bir topluluğa tanıtmak için seçeneklerinden istediğinizi satın alabilirsiniz.

Facebook Sayfanızı Güvenli ve Kolay Şekilde Satın

Facebook sayfanızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Organik bir Facebook sayfanız varsa, satış yapmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Sistemimize üye olup, ücretsiz biçimde ilan oluşturabilir ve sayfanızı satışa çıkarabilirsiniz. Satış gerçekleştikten ve hesabınız alıcıya devredildikten sonra, ödemeniz anında hesabınıza aktarılır. Güvenli bir ortamda satış yapmak için yalnızca Facebook sayfası alış satış kategorisine ilanınızı eklemeniz yeterli! Sonrasında sınırsız alıcıyla buluşacağınızdan emin olabilirsiniz.