5.yılımıza özel %20 ye varan indirimler  
Sponsorlu
690 TL
Sponsorlu
730₺ 690₺
Satın Al
İncele
Acil
5015 TL
Acil!
5355₺ 5015₺
Satın Al
İncele
Sponsorlu
88000 TL
Sponsorlu
Hesap satışı
94400₺ 88000₺
Satın Al
İncele
Sponsorlu
640 TL
Sponsorlu
680₺ 640₺
Satın Al
İncele
Sponsorlu
16950 TL
Sponsorlu
18150₺ 16950₺
Satın Al
İncele
Acil
720 TL
Acil!
768₺ 720₺
Satın Al
İncele
Sponsorlu
30800 TL
Sponsorlu
33040₺ 30800₺
Satın Al
İncele
619 TL
Hesap
659₺ 619₺
Satın Al
İncele
519 TL
Hesap
559₺ 519₺
Satın Al
İncele
220 TL
Hesap
260₺ 220₺
Satın Al
İncele
190 TL
Hesap
230₺ 190₺
Satın Al
İncele
520 TL
Hesap
560₺ 520₺
Satın Al
İncele
296 TL
Hesap
336₺ 296₺
Satın Al
İncele
1200 TL
Hesap
1280₺ 1200₺
Satın Al
İncele
1200 TL
Hesap
1280₺ 1200₺
Satın Al
İncele

Satılık instagram hesabı

Kendiniz veya kurumunuz için bir Instagram hesabı mı satın almak istiyorsunuz? Bunun için güvenli ve doğru adreste olmanız çok önemlidir. Hesapsat.net sayesinde satılık instagram hesabı ilanlarını güçlü filtreleme özelliğimiz ile listeleyebilir ve detaylı aracılık hizmetimiz sayesinde güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Instagram hesap ilanları ile ilgili konular hakkında bütün bilgilere hesapsat.net üzerinden ulaşabilir, sahibinden satılık ilanlar için satıcılar ile hızlı bir şekişde iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz.

instagram hesap satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Hesapsat.net platformunda yer alan sahibinden satılık instagram hesabı ilanlarında aşağıda belirtilen tüm bilgiler sizlere ilan detayında sunulmaktadır. Bu şekilde bu önem arz eden başlıkları kolaylıkla kontrol edebilmenizi sağlamaktayız. instagram hesabı satın alırken aşağıdaki maddelere çok dikkat etmelisiniz.

Instagram hesap satışı nasıl yapılır?

Hesapsat.net platformu; instagram hesap satış işlemleri için tek detaylı aracılık hizmetinin sunulduğu aracı işletmedir.

Hesap satın aldıktan sonra tarafımızdan transfer işleminiz için bir moderatör atanır ve moderatörümüz hesabı satıcıdan alıp sizin üzerinize aktarır. İlk mail ve revert mail tespiti de moderatörümüz tarafından yapılır ve bu maillerin de aktarımı yapılır. Transfer sırasında hesaba giriş yapabilir ve kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Onay vermenizin ve hesabın sizin üzerinize tam olarak aktarımının gerçekleştirilmesinden sonra yatırdığınız ücret tarafımızdan satıcıya aktarılır. Transfer sırasında bir sorun çıkması veya onay vermemeniz durumunda işlem iptal edilir ve yatırdığınız ücret size iade edilir.

instagram hesap ticareti için neden Hesapsat.net i tercih etmeliyim?

Hesapsat.net Instagram Hesap Satışı Haberleri ve Konuları

Instagram hesap alış – satış kategori içeriklerine ulaşabilmek ve kendinize veya işletmenize satılık instagram sayfası alabilmek için hesapsat.net ziyaretini yapabilirsiniz. Instagram hesap satışı işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Bu konular hakkında bilgilere kolaylıkla ulaşmak ve güvenli bir şekilde kendinize veya işletmenize bir hesap satın almak için Türkiye'nin tek güvenilir adresi olan hesapsat.net i kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Haydi sen de hesapsat.net aracılığı ile güvenilir bir şekilde instagram hesap satın al. Güncel ilanlara ulaşmak için https://hesapsat.net/instagram/satilik-hesap linkini kullanabilirsiniz.

Kaç takipçili instagram hesapları mevcut?

Aşağıda satışı yapılan çeşitli instagram hesapları yer almaktadır. Bu hesaplar hesapsat.net platformunda mevcuttur ve satışı yapılmaktadır.

Takipçisiz instagram hesapları

Boş instagram hesapları

Mavi tikli instagram hesapları

Organik instagram hesapları

1K takipçili instagram hesapları

10K takipçili instagram hesapları

20K takipçili instagram hesapları

50K takipçili instagram hesapları

100K takipçili instagram hesapları

1Mn takipçili instagram hesapları

Satışına izin verilmeyen hesaplar

Platformumuz yer sağlayıcı konumundadır ve her ne kadar yasal yükümlülüklerin içeriği oluşturan kullanıcıya ait olduğu açık şekilde belirtilse de, platformumuzda TCK yasalarında belirtilmiş olan ve yasal olmayan hesapların satışına izin verilmemektedir. Aşağıda örnek bir liste yer almaktadır.

Fake erkek instagram hesapları

Fake kadın instagram hesapları

+18 instagram hesapları

Kumar, bahis v.b. içerikler barındıran instagram hesapları

Bu hesaplar arasında; Fake erkek veya kadın instagram hesapları da her ne kadar yasal boyutta sorun oluşturmamasına rağmen kötü niyetli kullanıma yol açabileceği düşünüldüğü için yasaklanmıştır. Yasal olmayan ve art niyet oluşturabilecek hesapların satışı kesinlikle yasaktır.