Uygun Fıyata 100% Organik Aboneli Satılık Youtube Kanal

Hesap adı
: Den * * * * * * * Gör
Abone
: 2750 (3K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Video sayısı
: 12
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 2 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 3K
80% - 2K
90% - 2K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


kanalı 2019 yılında açmıştım ve yeni olmasına rağmen bir video 14.7k izlenme aldı. Kanalda 2750 abone var hepside 100% organik para kazanması açık değil çünkü video yüklemiyorum bunun dışında abone sayısından sıkıntı yok para kazanma açısından ayrıca siz video yükleyerek izlenme saatini 4000 e çıkarabilir para kazanmaya başlayabilirsiniz çok başarılı olacak bir kanaldır.

13780TL
100% Organik Aboneli Keşfete Çıkmış Youtube Kanalı

Youtube


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3371    |    6
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

5379    |    12
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

14220    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

denisepolerina
denisepolerina (#23128)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 2750 (3K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 952 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 90% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.