[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 30 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Uygun Fıyata 100% Organik Aboneli Satılık Youtube Kanal

Hesap adı
: Den * * * * * * * Gör
Abone
: 2830 (3K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Video sayısı
: 12
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 2 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 3K
Düşük
80% - 2K
90% - 3K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


kanalı 2019 yılında açmıştım ve yeni olmasına rağmen bir video 14.7k izlenme aldı. Kanalda 2830 abone var hepside 100% organik para kazanması açık değil çünkü video yüklemiyorum bunun dışında abone sayısından sıkıntı yok para kazanma açısından ayrıca siz video yükleyerek izlenme saatini 4000 e çıkarabilir para kazanmaya başlayabilirsiniz çok başarılı olacak bir kanaldır.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4389    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28541    |    5
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7766    |    15
denisepolerina
denisepolerina
(#0 adet işlem)

Aktivite
13 saat önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 2830 (3K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 684 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 90% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.