[email protected] 0850 888 0537

Twitch Kesitleri Paylaştığım Kanal 8k İzlenme Saati

Hesap adı
: tol * * * * * * * Gör
Abone
: 995 (995)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Video sayısı
: 46
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 8000 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 995
Orta
100% - 995
1% - 10
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : PK Başvurusu Reddedildi 1 Ay Sonra Yeniden Başvurulabilir

Twitch Kesitleri Paylaştığım Kanalım 8Bin İzlenme Saati 995 Abonesi Vardır Alıcısına Hayırlı Olsun

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4794    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17058    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4285    |    0
05cf
05cf
(#2 adet işlem)

Aktivite
15 saat önce

Üyelik
Mayıs 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 995 (995) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 460 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 1% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.