Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 24 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık Youtube Kanalı - Lütfen Sadece Ciddi Alıcılar Yazsın

Hesap adı
: Bur * * * * * * * Gör
Abone
: 24600 (25K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Video sayısı
: 101
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 800 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 25K
100% - 25K
50% - 12K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Keşfeti tamamen açık bir kanaldır. Milyonluk izlenen videolar var. Videolar kısa olduğu için henüz 800 saat oldu ama uzun video atarak hızlıca para kazanmayı açabilirsiniz. Videolar iyi izleniyor.

627TL
Satılık Tiktok Hesabı

Tiktok


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

5333    |    12
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3338    |    7
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

4537    |    1
burakantalyax
burakantalyax (#12760)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
6 saat önce

Üyelik
Mayıs 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 24600 (25K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 5250 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Kanalını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.