Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 23 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık Youtube Hesabı 1 Telif Hakkı Var Süreli

Hesap adı
: Twi * * * * * * * Gör
Abone
: 17500 (18K)
Kategori
: Müzik
Video sayısı
: 1
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 50000 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 18K
70% - 12K
30% - 5K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Hesaptaki engeller : 1 telif hakkı var o da 3 nisan'da kalkacak

Ailem Geçimsizligi yuzunden satiyorum 1 telif hakki var o da süreli nisan mayıs gibi kalkacak o zaman para kazanma açılır 3m izlenmesi var tek bir videoda Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25438    |    5
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3148    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

13408    |    0
aliorenler
aliorenler (#23577)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
21 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 17500 (18K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 896 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 70% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.