Youtube Satılık 7.7K Youtube Kanalı
Hesap adı
: BonZzy Alparslan Çağman
Takipçi
: 7760 (8K)
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon
Gönderi
: 11
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
100% - 8K
100% - 8K
30% - 2K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Satın alındıktan sonra transfer sırasında bu bilgiler hesapsat.net tarafından doğrulanır.


Arkadaslar kanal 2019 kurulmustur 3 milyon izlenme almıştır flim kanalıdır daha sonradan kanal oyun kanalına dönmüştür ondan izlenme azdır flim yüklemek için ideal bir kanal adsense kurulu degildir flim yukleyip saat rahatlıkla yapılır aboneler hepsi gercek flim izleyici abonelerdir istatistiklikte 3 küsürat milyon izlenen kayıtlar mevcut gözükmektedir güzel bir flim kanalı olarak kullanılabilirLütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

11295    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

47792    |    42
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

1660    |    5
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

Alparslan60
Alparslan60 (#16661)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Satılık 7.7K Youtube Kanalı

Bu ilan 7760 (8K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 575 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.