Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 86 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık 4k aboneli hesap

Hesap adı
: Ka * * * * * * * * Gör
Abone
: 4200 (4K)
Video sayısı
: 3
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
İzlenme
: 100K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 100K
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : 1 ihtar

Hesabım 3 yıl önce kuruldu başlangıçta eğlence videoları çekiliyordu derleme tarzı önceki adı Bu neydi şimdi? yayıncılar vs izliyordu o şekilde gelişti sonrasında kanalın içeriğini değiştirdim edit yapmak zor gelince satma kararı aldım. * Bu neydi şimdi?* izliyor yazarak youtubeden aratabilirsiniz. Kanalı hangi yayıncıları izlediğini falan görebilirsiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
emreebalcii
emreebalcii 77 gün önce

Merhaba. Bilgi almak isterim para kazanmaya açmak için herhangi bi sorun olur mu?

novaexotic
novaexotic 77 gün önce

Merhaba para kazanmasıyla ilgili hiçbir problem yok birkaç video yükleyip gerekli koşulları yerine getirerek para kazanmayı açabilirsiniz kanaldaki videoları sildiğim için şuanlık açık değil para kazanması

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

22323    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11834    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8053    |    0
novaexotic
novaexotic
(Uye ID #69442)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
77 gün önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 4200 (4K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4305 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 99% türk takipçi ve 14% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 4K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.