[email protected] 0850 888 0537

Satılık 24k Aboneli Youtube Kanalı

Hesap adı
: Oyu * * * * * * * Gör
Abone
: 24000 (24K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 0 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 24K
Düşük
90% - 22K
30% - 7K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hiçbir telif ve ihlal bulunmayan tertemiz Youtube kanalı. Tüm videoları uzun zaman önce sildim.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
alissayar07
alissayar07 187 gün önce

merhaba kardeşim
kanalı satın almak istiyorum fiyatta pazarlık varsa alalım

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

4918    |    6
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17280    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4685    |    0
Thornado
Thornado
(#2 adet işlem)

Aktivite
3 gün önce

Üyelik
Kasım 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 24000 (24K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2180 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.