Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 60 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık 24k aboneli kanal

Hesap adı
: Fi * * * * * * * * Gör
Abone
: 24665 (25K)
Video sayısı
: 52
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
İzlenme
: 3 saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 30.5Mn
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  Nasıl Yapılır ve Stil  |  Otomobil ve Taşıtlar  |  Film, Dizi ve Animasyon  |  Bilim ve Teknoloji
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

24665 abonelik kanalım satılıktır. Yapmak istemediğimden videolarımı gizlediğim için izlenme sayıları gitti ve para kazanma bölümü kapandı. Geçmişte olan videolardan hala 5.3 milyon, 3 milyon, 1.5 milyon olan videolar mevcuttur. Şu anlık short üzerinden devam ediliyor sadece. Düzgün ve sürekli içerik üretirseniz çok ekmeğini yersiniz. Ne yazık ki benim vaktim yok artık.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
engin41
engin41 7 gün önce

En son fiyat ne olur?

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13907    |    18
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35412    |    6
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7527    |    0
efsamenke
efsamenke
(Uye ID #85342)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
8 saat önce

Üyelik
Eylül 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 24665 (25K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3000 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 25K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.