Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 89 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Pubg mobile içerikli sorunsuz youtube kanalı

Hesap adı
: kn * * * * * Gör
Abone
: 500 (500)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 1
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 20 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Düşük
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Kanal Pubg Mobile üzerine kurulmuş bir kanaldır. Reklamlar ve çevrem sayesinde kısa sürede 500 Aboneye ulaştım. Bu güne kadar herhangi bir Engel , Telif veya kanalı etkileyecek bir kusur olmamıştır. Kanalın abonelerinin yabancı olması reklamlar ile ve içeriğin ingilizce dilinde olmasıdır. Kanalı aldıktan sonra oyun içeriği olarak devam etmek isterseniz profesyonel editör ve tasarımcılar ile sizi tanıştırabilirim. Kanaldaki diğer videolar diğer kanalımda yayınlanacağı için yayından kaldırılmıştır. Orijinal maili verilecektir. Ayrıyetten kanalda yaklaşık 2 aylık YouTube premium mevcuttur. Almak isteyen arkadaşlar sormak istediği soruları çekinmeden sorabilir (:

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10268    |    2
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7829    |    7
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20534    |    0
kerem54
kerem54
(Uye ID #28797)


Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Haziran 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 500 (500) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 413 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.