[email protected] 0850 888 0537
Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 27 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Pk Açık 158k Youtube Hesabı Satılık

Hesap adı
: DEL * * * * * * * Gör
Abone
: 158000 (158K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Video sayısı
: 20
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 6294567 saat
Para Kazanma
: Açık
100% - 158K
Orta
50% - 79K
30% - 47K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


SATILIK 159 BİN ABONELİK YOUTUBE HESABI PARA KAZANMASI AKTİF KEŞFETİ AÇIK 50 MİLYON İZLENEN VİDEOM KALDIRILDI CİDDİ ALICI OLAN VARSA SİTEDEN KONUŞURUZ İHTİYAÇTAN DOLAYI SATILIKTIR

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16241    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7820    |    15
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

55251    |    45
deliyep
deliyep
(#0 adet işlem)

Aktivite
2 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 158000 (158K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 16960 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.