Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 88 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Para kazanması aktif 68k aboneli oyun youtube kanalı

Hesap adı
: Es * * * * * * * * Gör
Abone
: 68700 (69K)
Video sayısı
: 67
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
İzlenme
: 5K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 4.8Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah  |  Hobi ve Oyun
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Selamlar öncelikle kanalımın para kazanması aktif sorunsuz bir YouTube kanalıdır göz atma oranları vs çok güzeldir. Adsense hesabı satın alan arkadaş kendi adsensesini açıp ordan devam edecektir. Ciddi alıcılar detaylı bilgi için site üzerinden iletişime geçebilirler
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

8540TL
Para kazanması aktif katıl butonlu youtube kanalı

Youtube

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
ozgrdgan
ozgrdgan 16 gün önce

Son 2 video görüntülenme baya düşük geçmiş ve kaldırma sebebinizi öğrene bilirmiyiz

Adeemekincii
Adeemekincii 16 gün önce

Her video aynı görüntülenme almayabilir ama kanalımdaki videolar aktif olarak izleniyor görüntülenmeler yükselişte aktif olarak. Satıcağım için bu yüzden kanalıma etki etmeyecek şekilde ufak videoları sildim. Kanalım sorunsuz Şuan cpm yüksek

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9886    |    7
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11923    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

14541    |    19
Adeemekincii
Adeemekincii
(Uye ID #11492)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
22 saat önce

Üyelik
Nisan 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 68700 (69K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 23400 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 69K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.