Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 24 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Para Kazanması Açık Youtube Kanalı

Hesap adı
: Yus * * * * * * * Gör
Abone
: 23500 (24K)
Kategori
: Müzik
Video sayısı
: 180
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2015
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 19000 saat
Para Kazanma
: Açık
100% - 24K
90% - 21K
50% - 12K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Aylık 2 3 Bin Geliri Vardır Bu Haliyle . Emeklerimle Hepsi Organik Abonedir . ÜZERİNE EKLERSENİZ KAZANCINIZI KATLARSINIZ 3 SENELİK KAZANCI BİLE DEĞİL . EMEK HARCARSANIZ KANALA SİZDE 1 SENEDE 50 BINDEN FAZLA KAZANABİLIRSINIZ Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

5334    |    12
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3113    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3327    |    0
kqrqsqkql
kqrqsqkql (#22940)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 23500 (24K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 56650 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.