Para kazanması açık abonesi güzel youtube kanalı

Hesap adı
: KR * * * * * * * * Gör
Abone
: 47700 (48K)
Video sayısı
: 3
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2012
İzlenme
: 171K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 127K
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon  |  Kişiler ve Bloglar  |  Tanıtım ve İnceleme
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Yaklaşık 50k aboneye yakın kanalımı satıyorum. Para kazanması açık katıl butonu ve para kazanma özellikleri aktif. İlgilenemediğim için satıyorum aktif olarak kullanabilecek kişiye para kazandırır.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
selcuk57
selcuk57 6 gün önce

kanalın ıcerıgı nedır şu an aktıf sekılde gelırı nedır

Reixman
Reixman 19 gün önce

Son fiyat

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21683    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

23970    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

75701    |    45
ustafurkan
ustafurkan
(Uye ID #54336)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Haziran 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 47700 (48K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 38500 TL dir. Hesap 2012 yılında açılmış olup, 20% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 48K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.