Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 114 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Para kazanma açık kanal

Hesap adı
: em * * * * * * * Gör
Abone
: 1235 (1K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 10
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2015
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 11000 saat
Para Kazanma
: Açık
Orta
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : 70 gün sonra ihtar temizleniyor

herşey ortada 2015te başladım 2020-2021 arası para kazanmayı aktif ettim sonrasında videolar atarak biraz gelir ettim satma amacım içerik bulamıyorum ve pcm anakart yandı

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
mafyapenguen
mafyapenguen 58 gün önce

Merhaba 1500 olur mu?

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

8407    |    7
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

34535    |    6
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8794    |    0
emre4850
emre4850
(Uye ID #69404)


Aktivite
63 gün önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 1235 (1K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2875 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 1K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.