Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 87 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Para kazanma açık 65k takipçili hava olayları üzerine 13 yıllık hesap

Hesap adı
: FA * * * * * * * * Gör
Abone
: 65200 (65K)
Video sayısı
: 173
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2011
İzlenme
: 1Mn saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 40.2Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Gezi, Tatil ve Etkinlikler  |  Haber ve Politika  |  Bilim ve Teknoloji  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Dünya üzerinde meydana gelen extreme hava olayları, kar, fırtına, kasırga, Tayfun, sel, deprem, yanardağ patlamaları gibi çok geniş paylaşım konuları olan, %96 yabancı üyeli ve 13 Yıllık emek kanalımı artık uğraşamadığım için satıyorum. Shorts reklam geliri de açık. Üyelik ve teşekkürden para kazanma da açık. Her ay Portekiz'deki YouTube merkezinden, Türk uzmanlarca yarım saat ücretsiz görüntülü youtube danışma hizmeti de alan köklü kanal. 20 milyonu geçen videolarım vardı, geçen yıl birkaç ay para kazanma kapanınca bilinçsizce videoları silmiştim. Aylık 30-40 bin liraya kadar kazanç sağlıyordu. PK tekrar açılınca 70 kadar video, bi o kadar da shorts video ekledim. Algoritma düzelip, tekrar artmaya başladı izlenmeler.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
kemal61
kemal61 7 gün önce

fiyatta son ne düşünüyorsunuz?

penkhy
penkhy 7 gün önce

Fiyat son bu şekildedir.

kemal61
kemal61 7 gün önce

merhaba. ben kendim için entelektüel ve spor içerikleri paylaşmak için kanal bakıyorum. kanalınız ile ilgileniyorum ama süreç hakkında bilgim yetersiz. özellikle para kazanma ve o hesabın bana geçmesi mail değişikliği vs yardımcı olursanız kanalınızı almak istiyorum.

penkhy
penkhy 7 gün önce

Merhaba, zaten site yetkilileri size yardımcı oluyor her konuda. Mail değişikliği yapıp sizi kanal sahibi yapınca bir hafta bekleme süreci oluyor. Bu arada ben adsense hesabı değişikliği yapayım derken *Zaten adınıza kayıtlı bir AdSense hesabı var uyarısı aldım ve tekrar değiştirmek için 32 gün beklemek gerekiyor. Para kazanma açık onu etkilemiyor ancak kendi mailiniz ile kanal sahibi olmak için 1 hafta, adsense hesabınızı bağlamak için 1 ay süreniz var. Ben bunları söyleyeyim de, zaten size site yetkilileri süreçte her konuda yardımcı olacaktır.

penkhy
penkhy 7 gün önce

Ek olarak, bu arada kanalımda 173 video olmuş. Hiç bir telif hakkı yok. İstediğiniz gibi platform değişikliği yapabilirsiniz. İster tüm videoları siler, ister paylaşıma devam edersiniz. Genelde paylaşımlara %95 zaten abone harici izleyici bakıyor tecrübelerime göre.

mtzibrk
mtzibrk 16 gün önce

Hala satılık mi

penkhy
penkhy 16 gün önce

Evet

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

79360    |    45
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11923    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

36045    |    6
penkhy
penkhy
(Uye ID #78398)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
6 gün önce

Üyelik
Haziran 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 65200 (65K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 24360 TL dir. Hesap 2011 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 4% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 65K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.