Kanal atlantis youtube kanalı satılık

Hesap adı
: Ka * * * * * * * * Gör
Abone
: 76600 (77K)
Video sayısı
: 324
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2017
İzlenme
: 868K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 18Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  Genel Kültür  |  Haber ve Politika
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Kendine has kitlesi bulunan, Türkiye'de bir çok kişi tarafından bilinen, 18 MİLYON toplam izlenmeye sahip Türk gizem - belgesel kanalı olan Kanal Atlantis youtube kanalını kanalla ilgilenemediğimiz için satışa çıkarıyoruz. Tamamen orjinal abonelerden oluşan Kanal Atlantis bir fırsat kanalıdır. Video paylaşmadığımız için izlenmelerde düşüşler olmuştur. Kanalla ilgilenilmesi halinde, kısa sürede yüz binlerce izlenme alacak ve kitlesi de getirisi de artmaya devam edecektir. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8619    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

23136    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25260    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> Cep telefonu onayı alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
kanalatlantis
kanalatlantis
(Uye ID #104572)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
13 saat önce

Üyelik
Haziran 2024

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 77K aboneli youtube kanalı

Bu; 77K aboneli bir Youtube Kanalı satış ilanıdır. Bu kanalın satış fiyatı sadece 63800 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 99% türk takipçi ve 25% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 77K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.