Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 68 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Hayvan konseptli belgesel kanalı

Hesap adı
: Ha * * * * * * * * Gör
Abone
: 10400 (10K)
Video sayısı
: 58
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
İzlenme
: 50K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 7.6Mn
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  Bilim ve Teknoloji  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Kanalım dünya üzerindeki tüm ülkelerden izlenme alma potansiyelindedir. Hayvan konsepti üzerine her türlü içeriği üretebilirsiniz. İster vlog kanalı, ister belgesel kanalı yapın. Tercih sizin. Vaktim olmadığı için içerik üretemiyorum. Düzenli video atarak para kazanmasını rahatlıkla açtırabilirsiniz.

Kanal ile alakalı istatistikleri resim olarak ekledim. Belgesel konsepti üzerinden ilerleyerek YouTube üzerinden gelir elde etmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

4130TL
10k takipçili belgesel kanalı

Youtube
6435TL
Politika, haber ve yayın kesit kanalı

Youtube

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya sorulmuş sorular
alicskn
alicskn 33 gün önce

Merhabalar hayvan konsepli belgesel kanalı ilanınız için rahatsız ediyorum kanalın erişim etkileşim izlenme süresi ve kitle oranları için bilgi almak istiyorum

youtube000
youtube000 33 gün önce

Özelden cevap verildi.

Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

15147    |    19
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10632    |    7
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25156    |    0
youtube000
youtube000
(Uye ID #76909)

5 Puan (5 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
12 saat önce

Üyelik
Mayıs 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 10K aboneli youtube kanalı

Bu; 10K aboneli bir Youtube Kanalı satış ilanıdır. Bu kanalın satış fiyatı sadece 5310 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 50.8% türk takipçi ve 19% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 10K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.