Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 89 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Haber, politika, siyaset kanalı

Hesap adı
: TR * * * * * * * Gör
Abone
: 1270 (1K)
Video sayısı
: 82
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
İzlenme
: 108K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 1Mn
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  Genel Kültür  |  Film, Dizi ve Animasyon  |  Haber ve Politika  |  Bilim ve Teknoloji
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Siyasi gelişmeleri, haberleri ve sosyal medyanın önde gelen isimlerini takip edip onların yayınlarını yorumlayarak veya twitter spaces, twitch, kick vb. yayınlarının kaydını alıp yorumlayarak gelir elde edebileceğiniz bir kanaldır. Kanal içerikleri üst düzey kalitededir. Ortalama izlenme süresi 9 dakikanın üzerindedir. 100 bin saati geçen izlenmesi vardır. İçerik üretmekte hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız. İçerik düşünme derdiniz kesinlikle yok, güncel olayları takip etmeniz yeterlidir. İsterseniz sokak röportajlarındaki insanları dahi yorumlayıp içerik üretebilirsiniz. Bu konseptte oturmuş bir kanal bulmak oldukça zordur. Artık bu işlere vakit bulamadığım için satılıktır. Kaçıranın çok üzüleceği bir kanaldır. Kanal istatistiklerini resim olarak ekliyorum. Yeni sahibine hayırlı olması dileğiyle...
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

11500TL
Haber, politika, siyaset kanalı

Youtube
5310TL
Hayvan konseptli belgesel kanalı

Youtube

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25042    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

23033    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9716    |    0
youtube000
youtube000
(Uye ID #76909)

5 Puan (5 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mayıs 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 1K aboneli youtube kanalı

Bu; 1K aboneli bir Youtube Kanalı satış ilanıdır. Bu kanalın satış fiyatı sadece 14250 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 86.6% türk takipçi ve 5.4% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 1K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.