Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 86 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Haber-bilgi konsept youtube-ınstagram-tiktok-facebook marka

Hesap adı
: me * * * * * * * * Gör
Abone
: 13000 (13K)
Video sayısı
: 140
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
İzlenme
: 84K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 11.2Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim  |  Genel Kültür  |  Haber ve Politika
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Youtube, Insgtagram, Facebook ve TikTok hesapları aynı anda büyütüldü. İçeriğinde Haber-Bilgi-Genel Kültür-Tarih ağırlıklı ilerledim. Kendi seslendirmem ile yaptığım bu işlemleri Konsept olarak satmaktayım. Ayrıca Websitesi Alan Adı da bulunuyor. İsteyen orada da içerik üretebilir.
Güncel olarak takipçiler. (@merkezradar) olarak istediğiniz platformdan aratabilirsiniz.)
YouTube: 12.6K
Instagram: 25.8K
TikTok:8K
Facebook:8.6K
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

34500TL
Instagram-youtube-tiktok-therads-domaın-facebook-satılık konseptsayfa

Instagram

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
joekkk
joekkk 75 gün önce

Hesabınızı satın almayı düşünüyorum
En düşük fiyat nedir

benfurkan
benfurkan 75 gün önce

En düşük fiyat 120 olur. İstatistikleri vs. Gördüğünüzde anlayacaksınız. Tamamen organik Takipçi ve Etkileşim oranına sahip. Bir süredir bir şey paylaşmasam da Örneğin YouTube da takipçi sayısı 12590 a yükseldi ortalama hiçbir şey yapmadan 20-40 takipçi zaten geliyor. Diğer mecralar için de geçerli bu durum.

benfurkan
benfurkan 75 gün önce

Pazarlık payı var tabi ki

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9276    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8053    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9811    |    7
benfurkan
benfurkan
(Uye ID #95240)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Aralık 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 13000 (13K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 115000 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 96% türk takipçi ve 26% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 13K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.