Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 62 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Ekim ayında 165 bin tl gelir getiren 1.8 milyon aboneli evrensel bir kanal

Hesap adı
: Sa * * * * * * * Gör
Abone
: 1875000 (1.8Mn)
Video sayısı
: 1850
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2017
İzlenme
: 20.1Mn saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 585.6Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Hobi ve Oyun  |  Tanıtım ve İnceleme  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Dünyanın heryerinden izlenen BGBM'si 28.70tl evrensel dilde olan YouTube kanalımı satıyorum. Ekim ayında 165 000 tl gelir elde ettim. Bugüne kadarki toplam geliri
3 451 680 tl dir. Aylık ortalama 60 milyon gösterim ve tıklanma oranı yüzde on civarında, Yüksek görüntülenmeye sahip kanalımın Videolarında hiç konuşmuyorum ve kendimi göstermediğim için alıcak olan kişi hiçbir fark yaratmadan devam edebilicektir. Günde sadece 2 saatinizi ayırmanız yeterli. Aylık gelir tablosu çok yüksektir. Alıcak olan kişi üstüne çok çok daha fazla kazanabilir.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
mesut765
mesut765 14 gün önce

Hocam neden satıyorsunuz sorusunu es geçmişsiniz?

aydin355
aydin355 21 gün önce

Merhaba ürünleri nereden temin ediyorsunuz.Devretme sebebiniz nedir.Uyari aldı mi hesap hiç

nihastemas
nihastemas 18 gün önce

Merhaba hiç uyarı almadı. Tr den yada yurt dışından alıyorum. Tanıtım amaçlı bedelsizde gönderiyorlar ve video başı da ücret alıyorum. Bu gelirler de extra oluyor.

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35657    |    6
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

77016    |    45
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7810    |    0
nihastemas
nihastemas
(Uye ID #93299)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Kasım 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 1875000 (1.8Mn) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4600000 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 3% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 1.8Mn Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.