Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 89 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Eğitim kanalı 24k satılık

Hesap adı
: se * * * * * * * * Gör
Abone
: 23700 (24K)
Kategori
: Eğitim
Video sayısı
: 229
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 0 saat
Para Kazanma
: Açık
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


İhtar telif hiç almadı,
Tüm videolar tarafımdan ilkokul öğrencilerine yönelik hazırlandı,
6 yıllık kanal olup ikinci yılından sonra abone kazanç gelmeye başlayınca içerik üretimi hızlandı,
Ömür boyu geliri 2087 dolar olup yaşına bolsen aylık geliri 20 dolar üstü oluyor (son 2 yıldır içerik atmadığım halde) ilgilenmeye vaktim yok artık içerik atamıyorum. Değerlendiren çıkarsa iyi kazanacaktır.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22474    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33897    |    6
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8094    |    0
x474747
x474747
(Uye ID #58445)


Aktivite
14 gün önce

Üyelik
Ağustos 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 23700 (24K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 17250 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.