@Doraemon 2020

User
8700000
Gönderiler
29000
Takipçi
Film, Dizi ve Animasyon


Doraemon Youtube Kanalı Ucuz Fiyat

2750 TL
Satıcı Bilgileri
Dromus
Dromus

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
1 gün önce

Üyelik Tarihi:
Eylül 2020

kanalda 2 tane telif vardır biri 29 kasım 26 kasım ihtarlar gidecektir kanalı kullanabilirsiniz istediğiniz gibi efsane kanal çok ucuza satıyorum 2750den fazla aşağa indiremem gerçekten arkadaşlar çok ucuza satıyorum güvenilirim iletişim kurabilirsiniz ciddi alıcaklar yazabilirler para kazanma açık değil nedense açık değil çünkü ben adres ve tel bilgilerimi girersem benim adıma pk olucak sizin değişmeniz en az 2 ay 1 ay olur onun için ellemiyorum pk açsanız efsane fazla para kazanırsınız sanırım 60 tane videosu var pek fazla bakmadım sizinle iletişim kurunca zaten kanıtlı şekilde gösteririm kanal benim

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?