Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 69 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Dizifilm kanalı 238k saat, 1.8 mn görüntüleme

Hesap adı
: Di * * * * * * * * Gör
Abone
: 61900 (62K)
Video sayısı
: 0
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2023
İzlenme
: 237K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 1.8Mn
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Aktiflik Yok
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : 1 Adet Uyarı

Merhaba. Kanal dizi kesitleri vs. yayınlanarak büyütülmüştür. Özellikle sürekli dizi ve film izleyen kişiler için bulunmaz bir fırsattır. Kanalda; dizi ve film bölümleri inceleme, yorumlama, eleştirme ve gelecek bölümleri tahmin etme konseptli içerikler üretebilirsiniz. İçerik üretme vaya düşünme gibi bir derdiniz olmayacaktır. Düzenli içerik ürettiğinizde, bir ay içerisinde kanalın para kazanma özelliğini açtırıp gelir elde edebilirsiniz. Kanalın para kazanma özelliği açtırıldığı taktirde değeri 3-4 katına çıkacaktır.

KANAL İSTATİSTİKLERİ:
Abone Sayısı: 62.000
Ömür Boyu Görüntüleme: 1.828.000
Ömür Boyu İzlenme Süresi Saat: 237.984
İçerikleri İzleyenlerin Konumu:
%68,3 Türkiye
%7,6 Azerbaycan
%1 Almanya
%0,7 Bulgaristan
%22,4 Diğer Ülkeler
İzlenmeler:
Abone olan kullanıcılar tarafından: %18,3
Abone olmayan kullanıcılar tarafından: %81,7

Kanal 24 Ocak 2023'te açılmıştır. Kanal 6 ay büyük zaman ve emek harcanarak büyütülmüştür. Videolar silinmiştir. İki aydır kanala video atılmamaktadır. 1 adet sarı uyarısı vardır (süresi dolmuştur yani olumsuz bir etkisi yok.) Para kazanmanıza engel teşkil edecek bir şey yoktur. Eğer dizi ve filmleri eleştirme veya yorumlama tarzında içerikler üretirseniz telif yemezsiniz. Benim dizi ve film takip edip eleştirecek vaktim yok. Sınava hazırlanacağım. Kanalı bu sebeple satıyorum. Kaçıranın çok üzüleceği bir kanaldır. Attığım fotoğraflardan kanalın istatistiklerine bakabilirsiniz. Pakistan'dan, Hindistan'dan ucuza alınıp, ismi Türkçe yapılan çöp kanallarla karşılaştırmayınız. Kanal istatistiklerini incelediğinizde bu fiyata kaçırılmayacak bir kanal olduğunu anlayacaksınız.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11165    |    2
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21683    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35440    |    6
youtube000
youtube000
(Uye ID #76909)

5 Puan (2 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mayıs 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 61900 (62K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 5967 TL dir. Hesap 2023 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 68.3% türk takipçi ve 54.6% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 62K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.