Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 78 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Brawl stars içerikli 74k aboneli satılık kanal

Hesap adı
: An * * * * Gör
Abone
: 73700 (74K)
Video sayısı
: 209
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
İzlenme
: 17 saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam -
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Bilinmiyor
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Hobi ve Oyun
  Henüz girilmemiş
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : 1 telif hakkı ihlali, 26 Aralıkta kalkacak

KISA VİDEOLAR İLE BRAWL STARS KANALI!

Kanalda 26 Aralık'ta kalkacak 1 ihtar var! Kanaldaki tüm videolar teliflidir, video yüklemede herhangi bir sıkıntı yoktur. 100.000 aboneye ulaştığınızda, kanalda gümüş ödül ve doğrulama alabileceksiniz. Ayrıca para kazanmayı bağlayın ve kazanın!

Kanal reklamsız, sadece doğal yollarla tanıtıldı. Yüksek görüntüleme, yüksek gösterim. Bu kanalın yardımıyla videolarınızı yüksek kalitede olduğu sürece kolayca tanıtabilirsiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

75671    |    45
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35435    |    6
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13924    |    18
parvin
parvin
(Uye ID #48226)

4.6 Puan (84 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
2 gün önce

Üyelik
Mart 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 73700 (74K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 5175 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 20% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 74K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.