Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 58 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Amerikan kitlesi olan ingilizce youtube kanalı

Hesap adı
: cr * * * * * Gör
Abone
: 2200 (2K)
Kategori
: Otomobil ve Taşıtlar
Video sayısı
: 20
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 119 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Kanal İngilizcedir ve izleyicilerinin çoğu Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Almanya'dadır.Kanal 2020'de oluşturuldu, telif hakkı/ihtar gibi kalıcı bir sorunu yok.Şu anda kanal para kazanmıyor. Para kazanma başvurusu hiç yapılmadı. Adsense hesabı bile yok. Düzenli içerik atıldığı sürece RPM değeri yüksek olan bir kanal.Alıcı kendi videolarını yayınlayarak para kazanmaya başlayabilir. Kanalı büyüterek sponsor bulabilir veya ticari amaçlarla kullanabilir.
14950TL
ingilizce youtube kanalı

Youtube

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

7986    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10116    |    2
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22289    |    0
cnrgzlsy
cnrgzlsy
(Uye ID #45171)


Aktivite
4 saat önce

Üyelik
Şubat 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 2200 (2K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1160 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.