Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 16 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Youtube 9168 aboneli projelik Youtube kanalı uygun fiyattan
Hesap adı
: @ci * * * * * * * * *
Takipçi
: 9168 (9K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Gönderi
: 3
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2015
Engel var mı?
: Yok
70% - 6K
   Aktiflik bilinemiyor!
70% - 6K
50% - 5K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir! Gönderisi olmayan veya gizli hesaplarda aktiflik tespit edilememektedir.


Kanalı 6-7 ay önce satın aldım. Zaman ayırarak içerik üretemedim. Para kazanması şuan kapalı izlenme saati tamamlandığında açılabilecek. Şuan oyun formatında istediğiniz formata çevirebilirsiniz. Daha önceden ünlü bir şarkıcıya ait kanal idi. hesap marka hesabıdır.Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

23396    |    5
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

3016    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

11613    |    0
fthttk17
fthttk17 (#13142)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Haziran 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

9168 aboneli projelik Youtube kanalı uygun fiyattan

Bu ilan 9168 (9K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 518 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 70% organik takipçi, 70% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.