726k aboneli para kazanması açık kanalım satılıktır

Hesap adı
: Je * * * * * * * * Gör
Abone
: 726000 (726K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 31
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 886000 saat
Para Kazanma
: Açık
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : 1 Telif

Kanalım 726 bin abonedir 1 tane telif hakkı ihlali var ve 1 ay sonra kalkıyor, toplam 40 milyon izlenmesi var (silinen videolar olmasa 300M+) 30bin dolara yakın gelir çekildi, almak isteyen için güzel kanal.NOT: Plaketi alındı.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13195    |    18
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20928    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10589    |    2
yusufayhan
yusufayhan
(Uye ID #49138)


Aktivite
1 saat önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 726000 (726K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 97750 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 726K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.