Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 67 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

6k youtube kanali

Hesap adı
: ht * * * * * * * * Gör
Abone
: 6300 (6K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 8
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2015
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 5 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Kesinlikle abone satın alınma vs söz konusu değildir hesap eskiden kalmadır para kazanması açık idi ama YouTube yeni kurallar gereği 4bin saati getirdi bunu aşması kolay kanala 4 5 saatlik bir video yüklenip telefonlardan gece birakildiginda 1 haftada halloluyor Kanal 2015 yılından beri açıktır ihtar vs yoktur alıcısı güle güle kullansın

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20719    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

34148    |    6
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6728    |    0
cagatyty1
cagatyty1
(Uye ID #66873)


Aktivite
59 gün önce

Üyelik
Aralık 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 6300 (6K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2013 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.