6k Abone Para Kazanma Ve Katıl Açık

Hesap adı
: Mav * * * * * * * Gör
Abone
: 6000 (6K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Video sayısı
: 100
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 7000 saat
Para Kazanma
: Açık
100% - 6K
90% - 5K
30% - 2K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


KANALIMIZ ORGANİK OLUP 5.75 B ABONE VE 125 B İZLENMEYE SAHİP EĞLENCE , VLOG VE KOMEDİ VİDEOLAR ÇEKİLİK İLGİLENENLERE GÜZELLİK YAPILIR.


 Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3336    |    6
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

51545    |    45
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25353    |    5
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

07mustafa
07mustafa (#22975)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
11 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 6000 (6K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1908 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.