Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 69 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

5k abone 10m görüntülenme olan tiktok magazin kanalı

Hesap adı
: Ma * * * * * * * * Gör
Abone
: 5450 (5K)
Video sayısı
: 65
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
İzlenme
: 105 saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 13
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

2 sene önce tiktok gündemleri hakkında video atıyordum. Sonrasında bıraktım video atmayı kanalın potansiyeli var pk başvurduğum zaman tekrarlanan içerikten açılmadı, farklı bir konsept ile tekrar başvurulup açılanabilir fakat zamanım olmadığından bu vakti ayıramadım. Kanalın potansiyeli var. Şimdiden herkese iyi satışlar
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
barbie
barbie 59 gün önce

En son kaç diyorsun dostum fiyatı biraz düşürebilir misin çünkü izlenmelerin sadece shortlar. Anket yapılmış 6 ay önce sadece 5 kişi katilmis aktif değil gibi

youeu8
youeu8 57 gün önce

Kanalı ilk açtığımda bir kitle toplayıp ordan affiliate marketing yapmayı amaçlıyordum. Sonrasında bu projeden vazgeçtim. Tekrar bu konu üzerinden canlandırmaya kalksam yine tutar. Fiyat konusuna gelirsek eğer zaten piyasanın çok çok aşağısına koydum illa satılcak bu kanal diye bi gayretim yok, son fiyat olarak ise 2500 diyebilirim. İyi forumlar...

tahasalih
tahasalih 66 gün önce

en son kaç olur

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35644    |    6
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9010    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9469    |    7
youeu8
youeu8
(Uye ID #87736)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
38 gün önce

Üyelik
Eylül 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 5450 (5K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2913 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 95% türk takipçi ve 42.6% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 5K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.