5 milyon görüntülenmeli youtube kanalı

Hesap adı
: Se * * * * * * * * Gör
Abone
: 41585 (42K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Video sayısı
: 286
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 189000 saat
Para Kazanma
: Açık
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : ihtar

Merhabalar ben bu kanal üzerinden 15.300 tl kazandım aylık 1000 - 2000 arası kazanç sağladım artık  üniversiteye gideceğim için video atamıyorum    Alan kişi rahatlıkla para kazanabilir Şimdiden Hayırlı olsun.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
doganogz
doganogz 34 gün önce

15000TL ye alabilirim

serdarmemix1
serdarmemix1 29 gün önce

Valla kurtarmıyor 18 den aşağı veremem anlaşabilirsek olur

serdarmemix1
serdarmemix1 28 gün önce

Teklif verin

serdarmemix1
serdarmemix1 28 gün önce

teklifinizi verin, değerlendireyim sizi bekliyorum

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8572    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

9281    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10826    |    2
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
Teklif Listesi

cngz47 - 20001TL 3gn önce
lagger - 20000TL 13gn önce
volkantam - 19097TL 29gn önce
serdarmemix1
serdarmemix1
(Uye ID #75740)


Aktivite
3 gün önce

Üyelik
Nisan 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 41585 (42K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 23310 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 42K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.