Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 70 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

3k aboneli satılık oyun kanalı para kazanması açık

Hesap adı
: Ka * * * * * * * * Gör
Abone
: 3156 (3K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 5
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 8500 saat
Para Kazanma
: Açık
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


TERTEMİZ KANAL TELİF İHTAR VE BENZERİ ŞEYLER BULUNMAMAKTADIR DAHA ÖNCE YAPTIĞIM CANLI YAYINLARI SİLDİĞİM İÇİN HAKKINDA BÖLÜMÜNDE GÖRÜNTÜLENME DÜŞÜK GÖZÜKEBİLİR ANALİZLERDE İZLENME SAYISI 106 BİN 255 VE EK OLARAK KATIL BUTONU AKTİF ALANA HAYIRLI OLSUN

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6490    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10106    |    2
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

65257    |    45
mavi1212
mavi1212
(Uye ID #61374)


Aktivite
12 saat önce

Üyelik
Eylül 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 3156 (3K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1495 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.