Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 89 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

39k aboneli oyun kanalım emek kanalı

Hesap adı
: Oy * * * * * * * * Gör
Abone
: 39000 (39K)
Video sayısı
: 391
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
İzlenme
: 4K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 2.6Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Hobi ve Oyun
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Roblox oyun kanalımı ilgilenemediğim için üzülerek satmak zorundayim, göz ağrım emeğim, 344 K shorts izlenmeli, küfürsüz, kötü örnek oluşturmamış, çocukların severek ilgi ile izlediği kanalım, her gün video yüklendiğinde aylık getirisi 1200 TL fiyat bandını rahatlıkla geçiyor, şu an haftada bir iki video attığım için 88-200 lira bandında, video atmaya devam ettikçe fiyat ve abone çok rahat bir sekilde artıyor, görüntülenme zamanla artar, kanalım rahatlıkla öneriliyor, önü açık ilerleyen bir kanal, hiç bir ihtarı, engeli, cezası yok, kanalım tertemiz, üyelik açık, reklamlardan para kazanma açık, süper açık, izlenmelerden para kazanma açık, kanalimin analizini social bladeden kanalimin ismini yaparak detaylı inceleyebilirsiniz, kanalimin aboneleri yüzde 90 çocuklardan oluşmaktadır.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25042    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10526    |    7
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8520    |    0
alazking
alazking
(Uye ID #103446)

5 Puan (1 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mayıs 2024

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 39K aboneli youtube kanalı

Bu; 39K aboneli bir Youtube Kanalı satış ilanıdır. Bu kanalın satış fiyatı sadece 15000 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 99% türk takipçi ve 57% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 39K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.