Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır!

Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 31 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@Açıklamayı Oku 2014

User
50
Gönderiler
33000
Takipçi
Haber ve Politika


33 Bin Aktif Takipçi 22 Milyon Görüntülemeli Kanal

5500 TL
Satıcı Bilgileri
123apo321321
123apo321321

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
7 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ağustos 2020

Kanalımı 2015 ila 2017 tarihleri arasında aktif olarak kullandım toplamda 50 videoda bu istatistiklere ulaştım 2 kere trendlere çıktı. Hiç telif, ihlal falan almadım sadece adsense hesabımı kullandığım bir kaç müzikten dolayı askıya aldılar videoyu kaldırıp tekrar başvurmam halinde açılacağını söyleyen bir mail aldım ama uğraşmadım bu nedenle adsense içinde kalan bakiye mi çekebilmek için adsense hesabımı sildim ve alan kişi yeniden adsense açmak zorunda kalacak tek problem bu. Kanalın ne kadar aktif olduğunu gösteren görseller paylaştım sadece 50 videoda bu istatistiği yakalayan bir kanal olduğunu göz önüne getirmenizi rica ederim. Uzun zamandır video atılmamasına rağmen hala günde 700 - 2000 bin arası görüntüleme almaktadır. Kanal ismi iletişime geçen ciddi alıcılarla paylaşılacaktır.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?