30k aboneli satılık youtube kanalı

Hesap adı
: Um * * * * * * * Gör
Abone
: 30000 (30K)
Kategori
: Müzik
Video sayısı
: 1
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 687754 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Çok Yüksek
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Kanalım tekrar eden içerik sebebiyle para kazanması kapandı . Ben 1 yılda çok güzel para kazandım . İzlenmeler günlük en düşük 50.000. İhtiyacım olduğundan satıyorum.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8096    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20534    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

67481    |    45
umuturazz6
umuturazz6
(Uye ID #29812)


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 30000 (30K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 8050 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 80% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.