Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır!

Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 31 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@Melomen tv 2015

User
20
Gönderiler
22000
Takipçi
Eğlence ve Mizah


22 Bin Aboneli 8 Milyon İzlenmeli Youtube Kanalı

1815 TL
Satıcı Bilgileri
Sehmussz
Sehmussz

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
21 gün önce

Üyelik Tarihi:
Eylül 2020

Merhaba dostum bu kanal çok özenle düzenli bir şekilde geliştirdiğim bir kanal 8 milyon izlenme ve 31 milyon izlenme dakikası vardır 22000 abonesi var pk açık değil oda kendi özgün içeriklerimi paylaşmadığım için açamadım başka bir kanalım var ve aynı anda ikisine yetişemiyorum bu sebepten dolayı satmak istedim belki benden çok daha fazla ilgilenip bişiler kazanmak isteyen vardır.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?