Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 67 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

20k aboneli 30m izlenmeli youtube sinema kanalı

Hesap adı
: sa * * * Gör
Abone
: 20000 (20K)
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon
Video sayısı
: 52
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 197 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Çok Yüksek
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Kanal niş bir alana hitap eden özel bir kanaldır. Uzun süredir video atılmamasına rağmen kanal hâlâ çok aktiftir. Sürekli izlenmeler ve abone sayıları artmaktadır. İstatistiklerden de bunu görebilirsiniz.Kanalın adından, profil ve kapak fotoğrafına kadar her şey SEO ile uyumlu olacak şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede tüm videolar önerilenlere düşmektedir. Kanal gelişime açık bir kanaldır.Eğer bir sinema kanalı sahibi olmak istiyorsanız tam da size göre bir kanaldır. Kanalı aktif kullandığınız taktirde kısa vadede 50K aboneye, orta vadede ise 100K aboneye rahatlıkla ulaşacaksınızdır.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22666    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6728    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12957    |    18
sahneyoutube
sahneyoutube
(Uye ID #65780)


Aktivite
59 gün önce

Üyelik
Kasım 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 20000 (20K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3220 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.