[email protected] 0850 888 0537

16k Aboneli Pk Açık Kanal

Hesap adı
: Oğ * * * * * * * Gör
Abone
: 16400 (16K)
Kategori
: Spor ve Fitness
Video sayısı
: 79
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2014
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 4700 saat
Para Kazanma
: Açık
100% - 16K
Orta
100% - 16K
20% - 3K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


2015 yılında açtığım ve kendi antrenman videolarımı yükleyerek büyüttüğüm kanalıma 2018 yılında oyun videoları da yüklemeye başladım ve iyi gelirler elde ettim, ancak 2019 yılında başka youtube kanallarından aldığım bir kaç video yüzünden kanalımın pk özelliği kapatılmıştı ve ondan sonra panik olup tüm oyun videolarını sildim sonrasında da çok az ve nadiren video yükledim.  2021 mayıs ayında kanalımın pk özelliği tekrar açıldı. Şu ara kanalımla ilgilenecek fazla vaktim olmadığından satmaya karar verdim, oyun ve spor ideoları yüklemek isteyen arkadaşlara iyi gelir getirecektir.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

15947    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

54874    |    45
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4612    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

torifonta
torifonta
(#0 adet işlem)

Aktivite
16 saat önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 16400 (16K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3975 TL dir. Hesap 2014 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.