1400 aboneli youtube kanalı

Hesap adı
: de * * * * * * * * Gör
Abone
: 1420 (1K)
Kategori
: Diğer Kategori
Video sayısı
: 577
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 0 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Orta
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : Youtube hizmet şartları ihlali

1 ihlal var 9 kasımda sonra eriyor 1.4k aboneli toplamda 80k izlenme saati var ama shorts videodan geldi para kazanma için 4k saat doldu

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

7816    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12630    |    18
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6489    |    0
denizumut919
denizumut919
(Uye ID #47616)


Aktivite
4 gün önce

Üyelik
Mart 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 1420 (1K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2645 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 70% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.