Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 73 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

12 yıllık 65 k ve %93 yabancı aboneli pk açık satılık youtube kanalı

Hesap adı
: FA * * * * * * * * Gör
Abone
: 65600 (66K)
Video sayısı
: 100
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2011
İzlenme
: 1Mn saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 40.2Mn
Para Kazanma
: Açık
Abone Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Gezi, Tatil ve Etkinlikler  |  Genel Kültür  |  Bilim ve Teknoloji  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

2011'de açtığım, extreme hava olayları üzerine bazen İngilizce bazen alt yazılı paylaşımlar yaptığım kanal, son iki yılda 232 bin tl kazanç sağladım. Çoğunluğu ABD'li %93 yabancı aboneli, dolayısıyla dolar üzerinden daha fazla kazanç mevcut.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
maceislevo
maceislevo 16 gün önce

Merhaba hala satılık mı?

penkhy
penkhy 16 gün önce

Merhaba, evet ilan yayında hala

battal
battal 121 gün önce

Merhaba bu kanalı aldıgımızda kategorisini ve içeriğindeki videoları felan her şeyi silsem kategoriyi eglence olarak değiştirebilip para kazanmaya açılır mı

penkhy
penkhy 120 gün önce

Merhaba, elbette kategori değişikliğine daha olumlu bakıyor zaten youtube para kazanma özelliğini tekrar aktif hale getirmek için. Aslında vaktim olsa ben de açtırırım da uğraşamıyorum artık. 3-5 video daha eklesem muhtemelen açılacaktı tekrar

penkhy
penkhy 25 gün önce

2 ay önce açtırdım para kazanmayı

mustafa00
mustafa00 132 gün önce

kanalda uyarı-ihtar var mı?

penkhy
penkhy 120 gün önce

Hayır yok

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11352    |    2
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

76954    |    45
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

24183    |    0
penkhy
penkhy
(Uye ID #78398)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
6 gün önce

Üyelik
Haziran 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 65600 (66K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 28750 TL dir. Hesap 2011 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 7% türk takipçi ve 37% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 66K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.