[email protected] 0850 888 0537

114k Organik Kadin Aboneli Makyaj Ve Vlog Kanali

Hesap adı
: Bü * * * * * * * Gör
Abone
: 114000 (114K)
Kategori
: Sağlık ve Güzellik
Video sayısı
: 256
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2015
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 16144 saat
Para Kazanma
: Açık
90% - 103K
Düşük
90% - 103K
90% - 103K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


%94 kadin aboneli %85 turk izlenmeli full organik kanal. Makyaj veya vlog kanali yapmak icin idealdir

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7818    |    15
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

6906    |    1
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16239    |    0
mysterio
mysterio
(#0 adet işlem)

Aktivite
6 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 114000 (114K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 11660 TL dir. Hesap 2015 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 90% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.