[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 30 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

100% Organik Aboneli Keşfete Çıkmış Youtube Kanalı

Hesap adı
: imd * * * * Gör
Abone
: 44900 (45K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Video sayısı
: 52
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 231 saat
Para Kazanma
: Açık
100% - 45K
Düşük
100% - 45K
80% - 36K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Kanal keşfete çıkmıştır, 100% organik Türk abonedir. Videolardan birinin 1.4 milyon izlenmesi vardır. Genelde ben çok uğraşmadığımdan ayda 400-500 tl gelir getiriyor fakat bir videomdan 6000 tl kazandım uğraşırsanız bir videodan binlerce tl kazanabilirsiniz videolarınızın izlenmesine ve ne kadar video attığınıza bağlıdır. Para kazanması açıktır hiçbir engel yoktur hiçbir şey yapmasanız bile para getirir kanala yükleme yaparak paranızı fazlasıyla geri alabilirsiniz ben artık çok fazla ilgilenmediğimden ve ameliyat parasına ihtiyacımdan satıyorum.

Not: Hesabı aldığınızda sizin epostanız hesap sahibi olarak atanacaktır sonrasında ise 7 gün içinde hesabın kalıcı sahibi oluyorsunuz.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
bozdal637
bozdal637 10 gün önce

merhaba ozelden konuşabilirmiyiz

alfahiphop
alfahiphop 25 gün önce

Fiyat konusunda biraz daha makul bir fiyata anlaşabilirsek Satın alacağım

denisepolerina
denisepolerina 7 gün önce

merhabalar yorumunuzdan beri zaten indirim yaptım baya

hakanbuvan
hakanbuvan 30 gün önce

Merhaba kanalınız hala satılık mı ben ciddi olarak alıcıyım Tesekkürler

denisepolerina
denisepolerina 29 gün önce

Merhabalar hala satiliktir

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

55154    |    45
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7769    |    15
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16170    |    0
denisepolerina
denisepolerina
(#0 adet işlem)

Aktivite
11 dakika önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 44900 (45K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 7420 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 80% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.