Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 24 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

1 Milyon Göruntülenmeli Organik Tertemiz Kanal

Hesap adı
: Ber * * Gör
Abone
: 4349 (4K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 105
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 27928 saat
Para Kazanma
: Açık
90% - 4K
80% - 3K
30% - 1K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Hesaptaki engeller : Ekim ayında 1 adet topluluk ihlali gelmişti (challenge videosunu şiddet unsuru algılamıştı)

Kanalı 2020 nisanda açtım challenge videoları çekiyordum sonra 1 sefer ihtar yedikten sonra(sebebi ihtar kısmında yazıyor,ciddi birşey değil kanala herhangi bi video yüklememe cezası falan hicbir zaman gelmedi cok şükür) oyun kanalına döndüm, youtube seodan anladigim için kanal algoritması iyi durumdadır. 4.3klik bir hesap için ÇOK ÇOK IYIDIR!! 


Para kazanmaya tabiiki de açık. Aylık  ortalama 100-150tl arasında getirisi vardır. Ben bol bol video yüklerim yukseltirim diyorsan bu kanal kacmaz :)


KANALI ALAN PISMAN OLMAZ VAKIT HARCARSANIZ KISA SÜREDE 10K GÖRÜRSÜNÜZ, KANAL ALGORİTMALARI ÇOK IYI DURUMDADIR GERISI SIZE KALMIS:) ALICISINA HAYIRLI OLSUN.Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3113    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

13344    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

4537    |    1
berkosevic
berkosevic (#23962)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
16 gün önce

Üyelik
Nisan 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 4349 (4K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3210 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.