Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 87 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Youtubeden dolar kazan (açıklamayı mutlaka oku)


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Görsellerde görebileceğiniz üzere Youtube'de elde ettiğim tecrübeler sonunda bir kanalın sadece 1.5 - 2 ay gibi kısa bir sürede para kazanmasını nasıl açabileceğinizi ve shorts videoları yükleyerek aylık nasıl 200 dolar kazanabileceğinizi anlatacağım bir fikirden bahsetmek istiyorum. Kanıtlarını görsellerde bıraktım ve ayrıca kanıt isterseniz veya sormak istediğiniz bir soru olursa mesaj atıp bana ayrıntılı sorular sorabilirsiniz. Hizmetimizde size bir kanalın nasıl açılacağını, hangi konuların videosunu nasıl yapacağınızı ve yapay zeka yardımı ile nasıl para kazanacağını anlatacağım. Size göstereceğim niş (konu) her kitleye hitap ettiği için büyümeniz çok rahat olacaktır. 2 ay gibi kısa bir sürede kanalımı 40.000 takipçi ve aylık en az 190 dolar kazanan bir kanala nasıl çevirdiğimi hepinize ucuz bir miktar karşılığı anlatmış olacağım. Unutmayın en büyük miras tecrübedir.

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8131    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11633    |    2
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

11923    |    0
favorim89
favorim89
(Uye ID #84260)

4.4 Puan (3 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
9 gün önce

Üyelik
Ağustos 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 0 (-) adet Youtube Hizmet satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 650 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Hizmet aktarımı ortalama 0 gün içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Hizmet ler satılmaktadır. Organik Hizmetlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Youtube Hizmet ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Hizmet başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Hizmet ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Hizmet nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hizmet bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.