Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 39 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Youtube hesabıyla birlikte satılık finans twitter hesabı

Hesap adı
: vi * * * * * * * Gör
Takipçi
: 18000 (18K)
Gönderi sayısı
: 122
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2013
Takip Edilen
: 27
İlk mail
: Var
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: İş ve Finans
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Kripto Twitter ve Kripto Youtube hesabımız satılıktır.
Twitter sayfamızın Youtube kanalı; https://www.youtube.com/@coinvibe ( İsterseniz ona ayrı ilanda açabilirim, bu ilandaki fiyat ikisi birlikte fiyattır.)

Twitter hesabımız tamamen kripto influencer için ayarlanmıştır. 2013 kurulumlu, 2021'den beri kripto içerikleri olan bir sayfadır.

Twitter'da takipçilerimizin çoğunluğu bot. Düşüş kesinlikle olabilir. Fakat hesapta içerik paylaşıp, çekiliş yaparak kitle arttırabilirsiniz.

Takipçiler azalabilir. 50 gün garanti veriyorum. Düşüş olursa tekrar tamamlanacak

YouTube takipçilerimizde hiçbir zaman düşüş olmayacak, (Düşüş olsa bile çok düşük bir düşüş olacak. Başka bir konsepti olan kanalı kripto YouTube kanalı haline getirdik.)

Profil fotoğrafımız, banner'ımız ve küçük resmimiz alıcıya psd dosyası olarak gönderilecektir.

Twitter hesabımız Kurucu e-postası ile birlikte verilecektir.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11984    |    2
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25044    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9720    |    0
noaxy
noaxy
(Uye ID #22604)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 18K takipçili twitter hesabı

Bu; 18K takipçili bir Twitter Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 40250 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 70% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 18K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.