Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 92 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Takibe takip ile kasilmiş hesap satışta

Hesap adı
: tp * * * Gör
Takipçi
: 8500 (9K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 231
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesap takibe takip ile kasilmistir. Daha once mavi tikli olarak kullanildi. Alip mavi tik ucretini odeyip aninda mavi tike cevirevilirsiniz. Hesapta ban evgel vs yoktur. Alicisina hayirli olsun

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6737    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

34159    |    6
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22677    |    0
topcuog58
topcuog58
(Uye ID #47478)


Aktivite
4 gün önce

Üyelik
Mart 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 8500 (9K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 986 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.