Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 92 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık kripto twitter hesabı uygun ve aylık reklam gelirleri 3-4 k arası değişiyor ihtiyaçtan

Hesap adı
: Bt * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 20800 (21K)
Kategori
: İş ve Finans
Gönderi sayısı
: 4675
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Aktif ve yatırımcı kitleye sahip, bir hesaptır. İhtiyaçtan dolayı satılıktır. Sağlam reklam gelirleri olan bir hesaptır . Boğa döneminde çok iyi kazandırır

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
comeunder5
comeunder5 13 gün önce

hiç kimse altın yumurtlayan tavuğu satmaz, aylık 4k reklam geliri olan sayfa 8 bine satılmaz, sayfana baktım 1 tane bile reklam almamışsın, ilk mailide yok

mazlummmm
mazlummmm 12 gün önce

Sadece Forex reklamlarından haftalık 750 aliyordum. Arada bi borsa reklamları ile birlikte 4-5 civarı geliyordu. Atandım ve çalışmaya başladığım için artık ilgilenemiyorum ve aktiflik düştü tekrar aktifligi toparlanirsa rahatlıkla kazanır. Boş yapmissin boğa döneminde coin reklamlarından 10 k hesabı olan birisi bile rahatlıkla aylık 5-6 bin TL kazanabilir.

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12962    |    18
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

8065    |    7
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8328    |    0
mazlummmm
mazlummmm
(Uye ID #53435)


Aktivite
7 gün önce

Üyelik
Mayıs 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 20800 (21K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 8050 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.